TRT1 Beni Böyle Sev Oyuncu Kadrosu, Konusu, ilk fragmanı"Beni Böyle Sev" in başrollerini Altan Gördüm, Lale Mansur, Alper Saldıran, Zeynep Çamcı paylaşıyor.

TRT 1 ve TRT HD ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Beni Böyle Sev şimdiden meraklı bir seyirci kitlesi oluşturdu.

Yapımcılığını BSK Yapım'ın yaptığı, senaryosunu Hakan Haksun'un yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Tabak var.


Beni Böyle Sev 1.bölüm ve diğer bölümleri hakkında seyirciyi fikir sahibi yapan bu fragman gerek çalan müzikle gerekse yazıların kullanımıyla oldukça beğenildi. Dizi ekibi tarafından itina ile hazırlanan bu fragman Beni Böyle Sev dizisi hakkında bizlere tüyolar verdi.

TRT1 Beni Böyle Sev


Başrollerinde Alper Saldıran (Ömer), Zeynep Çamcı (Ayşem), Güven Kıraç (Nail), Lale Mansur (Nadide), Altan Gördüm (Reha), Erdem Akakçe (Haluk), Didem İnselel (İnci), Atılgan Gümüş (Kerem), Burcu Biricik (Seda), Mert Turak (Nezih), Bala Atabek (Fahriye), Burcu Altun (Reyhan), Fatih Koyunoğlu
(İlyas), Meral Asiltürk (Safiye) yer aldığı dizinin konusu şöyle:

“Ömer Karatepe, zengin bir ailenin tek çocuğu olmasına rağmen mütevazı bir çocuktur. Annesinin neredeyse tüm hayatına yön veren aşırı ilgisi ile yetişmiştir. Babası ise onun bir an önce okulunu bitirip şirketin başına geçmesini istiyor. Ama Ömer bir fotoğraf tutkunu ve iyi mimar olma hevesindedir.

Ayşem, Trabzon’dan İstanbul’a okumaya gelen, deli dolu, yaşam enerjisi yüksek bir kızdır. Memleketinde köftecilik yapan babası Nail’den ilk kez ayrılmıştır. Annesi, Ayşem doğarken vefat etmiş. Yirmi yaşına kadar hem okuyor hem de babasına yardım ediyor.

Ayşem, İstanbul’da amcası İlyas’ın yanında yaşarken yengesinin kendisini istemediğini öğrenince evden ayrılır. Babasına yaşadığı hiçbir sıkıntıyı belli etmeden karşısına çıkan zorluklarla bir şekilde mücadele etmektedir. Ömer’le yolları da bu zor zamanlarında kesişir.
Ömer’in babası Reha, annesi Nadide, bu yakınlaşmadan pek hoşlanmaz. Ömer’in en yakın arkadaşları Seda ve Nezih’tir. Seda da Ömer ve Ayşem arasındaki bu yakınlaşmadan hoşnut değildir.